Niezawodne kontenery morskie

Niezawodne kontenery morskie

Miejsca cateringowe wykonane ze sprzedawanych przez nas kontenerów morskich to stylowe rozwiązanie na otwarcie miejsca, które przyciąga klientów. Koszt wynajmu powierzchni w miejscu o dużym natężeniu ruchu może być znaczącym wydatkiem dla małej firmy. Właśnie tam na ratunek przychodzą wytrzymałe i niezawodne kontenery morskie, przekształcone w funkcjonalne i piękne przestrzenie handlowe.

Korzyści z zakupu kontenera transportowego sprzedawanego przez naszą firmę

Decyzja o zakupie jednego lub więcej kontenerów w celu przekształcenia w lokal gastronomiczny ma wiele zalet, w tym:

 • Skróty od tworzenia projektu do rozpoczęcia działalności — dostosowywanie, kupowanie i instalowanie kontenerów zajmuje bardzo mało czasu.
 • Możliwość otwierania obiektów w miejscach o gęstej zabudowie miejskiej.
 • W razie potrzeby Twój biznes może zostać rozszerzony, dodając metalowe moduły lub łącząc stałe konstrukcje z jednym lub kilkoma kontenerami.
 • Mobilność – Punkty gastronomiczne można łatwo zdemontować i przetransportować do nowych lokalizacji za pomocą specjalnych pojazdów.
 • Oszczędności finansowe. W porównaniu z budynkami stałymi, znacznie taniej jest zbudować małą restaurację ze sprzedawanych przez nas kontenerów transportowych, co zapewnia krótszy okres zwrotu. Do budowy można wykorzystać pojemniki, które są już używane i zachowują większość swojej wydajności.
 • Długa żywotność, skuteczna obróbka antykorozyjna na powierzchni stali, może być używana przez wiele lat.

Projekt sali jadalnej kontenera morskiego

Niezawodne kontenery morskie

Niezawodne kontenery morskie

Kontenery morskie, które wystawiamy i sprzedajemy, są kupowane przez klientów do budowy punktów gastronomicznych. Najpopularniejszymi modułami są 20 i 40 stóp, które są instalowane pojedynczo lub jako część budynku. Popularną opcją, zwłaszcza w kurortach, jest zbudowanie małego smakosza z 20-stopowego kontenera transportowego. Takie jadłodajnie są zwykle wyposażone w szopy i patia od strony ulicy ze stołami i krzesłami.

Profesjonaliści pomogą zaprojektować bar, restaurację wykonaną z metalowych kontenerów transportowych oraz nietypowe rozwiązanie architektoniczne, które przyciągnie odwiedzających. Zatrudniamy projektantów i inżynierów budownictwa. Profesjonaliści biorą pod uwagę wszystkie cechy Twojej firmy, miejsce instalacji, sezon i planowany budżet.

Polecamy uwadze:

Pomysły na sprzedaż przedmiotów komercyjnych z kontenerów wysyłkowych

Sprzedajemy kontenery transportowe o trwałej konstrukcji metalowej, które mogą pracować w trudnych warunkach klimatycznych i stykać się ze środowiskami korozyjnymi. Niezawodność wszystkich jednostek i trwałość modułów oznacza, że ​​mogą być używane (nowe lub po użyciu jako kontenery transportowe) do budowy budynków mieszkalnych i komercyjnych. Dzięki unowocześnieniu kontenera możliwe jest uzyskanie funkcjonalnego projektu w pełni dostosowanego do konkretnego zastosowania. Zostaw to zadanie nam, a będziesz zachwycony uzyskanymi wynikami!

Sprawdź także:

Charakterystyka wydajności kontenerów morskich na sprzedaż

Dobrze zachowane kontenery na sprzedaż wyglądają schludnie, ponieważ można je łatwo odnowić farbą i innymi wykończeniami zewnętrznymi. Wodoodporny i wiatroszczelny, łatwy w transporcie różnymi metodami transportu, wielopoziomowy montaż. Moduły metalowe do użytku komercyjnego uzupełniane są różnymi komponentami, systemami i konstrukcjami.

Między nimi:

     • Izolacja wszystkich otaczających konstrukcji – styropian, wełna mineralna, natryskowa pianka poliuretanowa.
     • Systemy inżynieryjne – prąd i woda, ogrzewanie, kanalizacja, mogą być autonomiczne lub podłączone do scentralizowanej sieci.
     • Alarmy przeciwpożarowe i urządzenia zabezpieczające.
     • Dekoracja ścian wewnętrznych i zewnętrznych, podłóg i dachów.
     • Przedmioty komercyjne sprzedawane w zmodyfikowanych kontenerach transportowych
     • Montaż kontenera transportowego nie wymaga solidnego fundamentu. W razie potrzeby można je zdemontować i przenieść do nowej lokalizacji operacyjnej, dzięki czemu często wykorzystywane są do budowy nie tylko stacjonarnych, ale również mobilnych obiektów handlowych.

Warsztat kontenerów wysyłkowych

Kontenery metalowe są przekształcane w warsztaty do użytku prywatnego lub komercyjnego. W tym drugim przypadku warsztat składa się zwykle z kilku kontenerów połączonych w przestrzeń lub przeznaczonych do pełnienia określonej funkcji. W budynku modułowym znajdują się pomieszczenia na urządzenia do obsługi bezpośredniej, magazyn części zamiennych oraz pomieszczenie gospodarcze dla pracowników.

Punkty sprzedaży detalicznej

Sprzedaż kontenerów wysyłkowych to wygodna opcja rozpoczęcia działalności jako małego sklepu i butiku. Ściana przednia jest zwykle przeszklona. Moduł ten tworzy tradycyjne wnętrze domu, umożliwiając kupującym przyjrzenie się wnętrzu i innym przedmiotom przed zakupem.

Dystrybucja urządzeń energetycznych i przemysłowych

Sprzedajemy metalowe kontenery transportowe, które są powszechnie stosowane przy montażu elektrowni, agregatów chłodniczych do lodowisk zewnętrznych, przepompowni. W celu utrzymania sprawności urządzeń energetycznych i przemysłowych stosuje się pojemniki o podwyższonej izolacyjności termicznej oraz w niektórych przypadkach urządzenia grzewcze. Jesteśmy w stanie odpowiednio dopasować statek do pożądanych warunków pracy.