Rolety zewnętrzne Kraków

Rolety zewnętrzne Kraków

Rolety zewnętrzne Kraków: dla Ciebie ważna jest przede wszystkim wysoka jakość i cena rolet zewnętrznych? W takim razie trafiłeś we właściwe miejsce! U nas kupisz rolety do okien, drzwi, balkonów. Szeroki wybór profili i kolorów, tylko wysokiej jakości materiały, profesjonalna obsługa, atrakcyjny wygląd i przystępna cena to główne cechy naszych projektów. Rolety zewnętrzne w Krakowie przez całą dobę zapewniają dodatkową ochronę przed intruzami. Zmniejszają również zużycie energii, utrzymując komfortową temperaturę w pomieszczeniu. Sprzedajemy rolety zewnętrzne w różnych systemach: nastawnym, natynkowym oraz podtynkowym.

Rolety zewnętrzne w Krakowie

Rolety zewnętrzne Kraków

Rolety zewnętrzne Kraków

Rolety zewnętrzne można zobaczyć zarówno na oknach instytucji publicznych, w sklepach i butikach, jak i na oknach prywatnych domów. Kupując rolety zewnętrzne w Krakowie możesz liczyć na bezpieczne, specjalistyczne rozwiązania dla wszystkich obiektów. Znajdziesz u nas niedrogie rozwiązanie z podstawowymi funkcjami bezpieczeństwa. Rolety zewnętrzne harmonijnie dopełniają wygląd zewnętrzny w każdym stylu dzięki szerokiej palecie kolorystycznej. Profile aluminiowe i skrzynkę ochronną można pomalować na jeden odcień. Rolety nie tylko chronią przed zimnem i ciekawskimi przechodniami, ale także blokują hałas uliczny.

W naszej ofercie znajdziesz rolety zewnętrzne które sprawdzą się na każdej budowie oraz podczas prac modernizacyjnych różnych budynków. Mamy do zaproponowania rolety adaptacyjne które są przeznaczone do budynków które posiadają już zamontowane okna. Pozwoli na efektywne odizolowanie pomieszczeń od trudnych warunków środowiskowych.

A jak sprawdzają się podtynkowe rolety zewnętrzne w Krakowie? Jest to znakomite rozwiązanie w przypadku nowych domów, które charakteryzują się nie tylko doskonałymi parametrami, ale również świetną estetyką wykonania. Skrzynka znajduje się pod elewacją domu i nie zakłóca architektury. Natomiast rolety zewnętrzne nadstawne zalecamy do domów które powstają w technologii ścian jednowarstwowych.

Rodzaje montażu rolet zewnętrznych w Krakowie

 • Ukrytą skrzynka montuje się w kierunku ulicy. Wersja klasyczna, która zapewnia konserwację rolet od strony ulicy. Do montażu tego typu konieczne jest przygotowanie płytkiej wnęki na skrzynkę w nadprożu otworu.
 • Ukryta skrzynka jest zainstalowana z boku pokoju. Przy tego typu instalacji osiągane są najlepsze wskaźniki ograniczenia strat ciepła. Jednocześnie obsługa prowadzona jest z wnętrza pomieszczenia.
 • Ukryta skrzynka zainstalowana w otworze okiennym. Ta opcja jest możliwa przy użyciu dodatkowego profilu. Dzięki tej opcji montaż skrzynki ochronnej nieznacznie zmniejszy otwór światła.

Ponadto trzeba wiedzieć:

 • Montaż natynkowy. Skrzynka rolety zewnętrznej w Krakowie montowana jest na ścianie elewacyjnej, zapewniając maksymalne wykorzystanie światła otworu.
 • Wbudowany montaż. Skrzynka rolety montowana jest wewnątrz otworu, dzięki czemu na elewacji nie ma wystających elementów.
 • Połączona instalacja ze skrzynką na zewnątrz. Skrzynka znajduje się we wnęce nad otworem, zapewniając maksymalną przepuszczalność światła i brak wystających elementów na elewacji.
 • Skrzynka rolety znajduje się we wnęce otworu, a jej przednia część znajduje się wewnątrz. Dzięki tej instalacji obniżona roleta wtapia się w elewację, ponieważ znajduje się z nią na tym samym poziomie.

Korzyści z zamontowania rolet zewnętrznych w Krakowie

Systemy rolet zewnętrznych w Krakowie to trwałe konstrukcje, które są pożądane przez naszych klientów, ale nie bez powodu:

 • Trwałość. Przy prawidłowej instalacji i regularnej konserwacji konstrukcje służą bezproblemowo przez dziesięciolecia. Rolety zewnętrzne w Krakowie nie poddają się korozji.
 • Estetyka. Dawno minęły czasy, kiedy rolety dostępne były tylko w dwóch kolorach: białym i brązowym. Dziś kolor systemów roletowych można zamówić absolutnie na każdy gust i na każdą stronę zewnętrzną. Już teraz dzwoniąc pod jeden ze wskazanych numerów telefonów możesz sprawdzić możliwość pomalowania produktów na interesujący Cię kolor.
 • Niezawodność. Rolety zewnętrzne metalowe na oknach to doskonały sposób na ochronę przed niekorzystnymi czynnikami.

Odmiany profili do produkcji rolet zewnętrznych w Krakowie

 • Profil, z którego będą wykonane rolety zewnętrzne w Krakowie, należy dobrać w zależności od przeznaczenia ochronnego, dla którego zdecydujesz się kupić ten rodzaj osłon.
 • Profile walcowane to profile wypełnione pianką aluminiową. Dzięki wypełniaczowi piankowemu rolety na okna wykonane z takiego profilu będą miały właściwości termoizolacyjne i dźwiękoszczelne.
 • Profile ekstrudowane – do rolet antywandalowych. Takie rolety montuje się w celu zabezpieczenia przed włamaniem. Ekstrudowane profile wykonane z aluminium, ze względu na grubość ścianek oraz obecność usztywnień poprzecznych, zapewniają wysoką klasę odporności na włamanie.

Powody dla których zamówić rolety zewnętrzne w Krakowie

 • Doświadczenie i kompetencje. Przez lata pracy wypracowaliśmy sobie opinię solidnego i odpowiedzialnego partnera. Wielu klientów prywatnych i biznesowych doceniło jakość naszych produktów, profesjonalizm naszych pracowników, indywidualne podejście, przystępne ceny i doskonałą obsługę.
 • Produkty wysokiej jakości. Producent wykorzystuje najlepszej jakości profile aluminiowe. A na każdym etapie produkcji przeprowadzana jest ścisła kontrola jakości produktów. Dlatego nasze rolety zewnętrzne w Krakowie są tak mocne, niezawodne i bezpieczne.

Prowadzimy uczciwe i przejrzyste działania, posiadamy niezbędne dokumenty i zaświadczenia. Szanujemy siebie. Dlatego wykonujemy naszą pracę z wysoką jakością, robimy wszystko, aby opinie o współpracy były wyłącznie pozytywne. Rozumiemy znaczenie reputacji. Każdego dnia cały nasz zespół pracuje nad tym, aby nasze ceny były jak najbardziej optymalne w stosunku do jakości i reszty rynku. Dokonujemy rabatów, opracowujemy oferty specjalne i wyróżniamy się z ogólnej masy konkurencyjnych firm.