Przeprowadzki firm ze Szczecina

Przeprowadzki firm ze Szczecina

Przeprowadzki firm ze Szczecina wraz z magazynem to czasochłonne i odpowiedzialne zadanie. Główna trudność tkwi w konieczności przetransportowania dużej ilości towarów oraz różnorodnego sprzętu magazynowego w krótkim czasie. Ładunki mogą różnić się wagą, wymiarami, kruchością, warunkami transportu, dlatego organizację takiej przeprowadzki może wykonać tylko profesjonalna firma posiadająca niezbędne zasoby i doświadczenie. Świadczymy pełen zakres usług związanych z przeprowadzką magazynu o dowolnej wielkości. Nasi pracownicy starannie pakują wszystkie ładunki, prowadzą ewidencję przewożonego mienia, wykonują czynności takielunku oraz załadunku i rozładunku, transportują i układają ładunek w nowej siedzibie.

Przygotowanie do przeprowadzki firmy w Szczecinie

Kompetentni specjaliści w zakresie realizacji przewozów ładunków podczas przeprowadzki firmy w Szczecinie mają z góry przygotowany plan realizacji wszystkich niezbędnych środków. Wcześniej na miejsce przyjeżdża specjalista, który wyznacza terminy prac, niezbędny transport oraz ilość specjalistów do zaangażowania w przeprowadzkę. Przedmioty są starannie pakowane i etykietowane, aby zapobiec ich zagubieniu w transporcie, po czym meble są demontowane w celu pomyślnej relokacji.

Głównym celem profesjonalnych przeprowadzek jest realizacja szybkiego transportu ładunku podczas przeprowadzki. Dostawa pod wskazany adres odbywa się dopiero po pełnym załadowaniu wszystkich rzeczy do pojazdu. Lista prac obowiązkowych obejmuje rozładunek mebli. Przy zawieraniu umowy pracownicy naszej firmy transportowej mogą rozpakować rzeczy, ustawić meble i zamontować sprzęt, a także podłączyć sprzęt biurowy.

Wybór firmy przeprowadzkowej w Szczecinie

W przypadku ubiegania się o pomoc naszej firmy przeprowadzkowej o profesjonalnym poziomie obsługi, właściciele przewożonego mienia znacznie upraszczają swoje zadanie. W takiej sytuacji nie ma potrzeby dzwonienia do różnych firm transportowych i szukania odpowiedniego auta. Klient natychmiast otrzymuje pracę profesjonalnych specjalistów. Za wybór odpowiedniego pojazdu odpowiada w całości nasza firma i zobowiązujemy się załadować, przetransportować i rozładować powierzone mienie bez powodowania szkód. Organizując przeprowadzki firm w Szczecinie zawsze gwarantujemy profesjonalną pracę swoich ładowaczy.

Przeprowadzki firm ze Szczecina

Przeprowadzki firm ze Szczecina

Weźmy na przykład przeprowadzkę biura. Jest to złożony proces, który wymaga ogromnej siły, uwagi i dokładności. Nie możesz się obejść bez pomocy profesjonalnego zespołu. W końcu przeprowadzka, realizowana przez pracowników biura, a nie przez profesjonalnych ładowaczy, może trwać dłużej niż jeden dzień. A potem trzeba jeszcze oddechu dla zmęczonego personelu technicznego i sekretarek. I nie jest faktem, że profesjonalna relokacja nie będzie wyglądała jak pożar, po którym na pewno coś zginie, coś się zepsuje i tak dalej.

Specjalizujemy się w usługach transportowych pojazdami do tego przystosowanymi, zapewniamy kompleksowy zakres prac, w oparciu o wstępnie ustalone zadania i życzenia klienta. Podstawowa lista obejmuje organizację przewozu ładunków standardowych, przewóz przedmiotów wielkogabarytowych i wartościowych, a także prace związane z pakowaniem, montażem i demontażem.

Przeprowadzka biura w Szczecinie

przeprowadzki firma

przeprowadzki firma

Przeprowadzka biura to wydarzenie, które należy przeprowadzić jak najszybciej, przejrzyście i płynnie, aby pracownicy biurowi mogli niemal natychmiast rozpocząć pracę. Doświadczenie naszej firmy pozwala nam kompetentnie i sprawnie zorganizować przeprowadzkę biura. Staranne planowanie, podział obowiązków, stosowanie specjalnych narzędzi i urządzeń dźwigowych do przenoszenia sejfów, dużego sprzętu, poszanowanie mienia, przestrzeganie harmonogramu to główne zasady naszej firmy. Kierowca pojazdu do przeprowadzki firmy w Szczecinie z góry ustala optymalną trasę przewozu, biorąc pod uwagę jakość dróg i korki, drogi dojazdowe do miejsca załadunku i rozładunku.

Lista naszych usług na przeprowadzkę firmy w Szczecinie obejmuje:

 • Ocena i planowanie całego kompleksu prac związanych z relokacją biura.
 • Wybór samochodu o ładowności, która wystarczy na przewóz mebli biurowych, sprzętu biurowego, sejfów, dokumentacji i innych rzeczy.
 • Zapewnienie zespołu ładowaczy. Pracownicy dokładnie oznaczą i ponumerują pudła, załadują i bezpiecznie zabezpieczą towary wewnątrz pojazdu.
 • Demontaż i montaż mebli, odłączenie sprzętu biurowego (projektory, monitory, telewizory).
 • Pakowanie wszystkich przewożonych przedmiotów w piankę, folię, pudełka w celu zapewnienia integralności i bezpieczeństwa przedmiotów.
 • Rozładunek, rozpakowanie, ułożenie mebli, sprzętu biurowego, komputerów w nowym miejscu.
 • Wywóz śmieci i zużytych materiałów opakowaniowych.

Koszt przeprowadzki firmy w Szczecinie

Cena przeprowadzki biura w Szczecinie jest obliczana na podstawie następujących parametrów:

 • Ilość towarów do przewiezienia.
 • Ilość przedmiotów i warunki ich załadunku (winda osobowa lub towarowa, ilość kondygnacji budynku, wymagana ilość ładowaczy).
 • Odległości do przewiezienia.
 • Obecność lub brak materiałów opakowaniowych do dyspozycji klienta.
 • Konieczność świadczenia usług dodatkowych (montaż i demontaż, pakowanie, aranżacja wyposażenia).
usługi przeprowadzkowe

usługi przeprowadzkowe

Zamów przeprowadzkę swojej firmy w Szczecinie a sprawimy, że zmiana jej siedziby będzie sprawna i przyjemna. Prace obejmują czynności związane z podnoszeniem urządzeń przemysłowych oraz ciężkich przedmiotów ponadgabarytowych przy użyciu specjalnych urządzeń – lin, zawiesi, haków, rozpórek itp. Nasza firma posiada wszystko co niezbędne do podnoszenia i transportu ładunków. Dzięki temu nawet najbardziej skomplikowane zlecenia realizujemy szybko i dokładnie. Prace wykonywane są przez specjalistów znających specyfikę przemieszczania takich obiektów. Dysponujemy specjalnym nowoczesnym sprzętem, który można wykorzystać przy przenoszeniu różnych towarów: od ciężkich mebli po urządzenia przemysłowe. Dzięki spójności wszystkich procesów pracy i wypracowanemu przez lata schematowi, nasze zlecenia realizowane są w ściśle ustalonych ramach czasowych.